Konference SQL Server Bootcamp 2016

Dvoudenní bezplatná vzdělávací konference určená pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

SQL Server Bootcamp 2016

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2016 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.

Program

Připravujeme pro Vás 45 přednášek, které budou streamovány ve 3 souběžných tracích. Zveřejněný harmonogram přednášek je finální, nemělo by v něm již docházet ke změnám.

Prosím označte hvězdičkou v programu ty přednášky, které plánujete skutečně navštívit. Nebudeme zbytečně žádat o hodnocení nenavštívených přednášek a dáme Vám vědět, jak zveřejníme záznamy přednášek, na které jste registrováni.

Připravili jsme pro Vás celkem 19 přednášek, které budou probíhat ve 2 souběžných tracích po oba dny. Níže uvedený program je finální a nebude se již měnit.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 15. 8. 2016 09:00 do 16. 8. 2016 17:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

236
ze 250
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt