Konference WUG Days 2022

Největší česká bezplatná vzdělávací konference určená pro administrátory, vývojáře i databázové specialisty se zájmem o technologie společnosti Microsoft. Na 45 prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků se seznámíte s novinkami a best-practices z různých oblastí správy a zabezpečení vaší IT infrastruktury, vývoje desktopových, webových i mobilních aplikací či praktického využití cloudu.

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

WUG Days 2022

Chtěli byste po dvou letech zase osobně navštívit kvalitní vzdělávací konferenci, poslechnout si špičkové technické přednášky a potkat se s dalšími členy odborné komunity? Po dvouleté přestávce jsme pro vás připravili třídenní bezplatnou konferenci WUG Days 2022, na které osobně vystoupí přední čeští odborníci na technologie společnosti Microsoft a na 45 odborných prakticky orientovaných přednáškách vás seznámí, jak s novinkami pro administrátory i vývojáře, tak s best-practices spojenými s aktuálně používanými technologiemi.

Program

Připravujeme pro Vás 45 přednášek, které budou probíhat ve 3 souběžných přednáškových místnostech. V polovině srpna otevřeme hlasování o programu konference, kdy budete moci hlasovat o zařazení vašich oblíbených přednášek do programu konference.

Konference proběhne pouze s osobní účastí a nepřipravujeme její hybridní formu, kdy bychom jednotlivé přednášky živě streamovali. S kvalitním provedením tohoto formátu je spojena spousta práce navíc a jediná přidaná hodnota v porovnání se záznamy přednášek je možnost klást dotazy přednášejícímu v chatu, což navíc nebylo příliš aktivně u našich online přednášek využíváno. Děkujeme proto za pochopení, že jsme se rozhodli jít cestou zveřejnění záznamů přednášek nebo následného zařazení rozšířené přednášky na WUG Online. Pokud se chcete aktivně zapojit do diskuzí, moc rádi vás přivítáme osobně na konferenci.

Přednášející

Partneři konference

Datum a místo konání:

od 13. 9. 2022 09:00 do 15. 9. 2022 16:00
pobočka: Brno

Registrace na konferenci

188
ze 700
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací
Před registrací se prosím přihlašte
© 2022 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt