Pobočka Brno

V současné době v Brně probíhá zhruba jedna až dvě akce měsíčně v prostorách Microsoft Inovačního centra a nově i na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Vybíráme pro Vás prakticky orientovaná témata z oblastí IT PRO i vývoje aplikací. Brno je město univerzit a tak mnoho přednášejících i nadšenců v řadách WUG pochází z univerzitních řad.

VÍCE O POBOČCE

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Další informace o akci

Advanced .NET Core and .NET Standard in 2017

Nabízíme Vám unikátní příležitost poslechnout si aktuální informace o .NET frameworku od produktového manažera, jenž se na jeho vývoji přímo podílí a přicestoval za námi z centrály Microsoftu v Redmondu. Přednáška bude kompletně v angličtině.

.NET Core has arrived and the .NET Standard concept has been introduced. In this session, we will learn more about .NET Standard and how to use it in any modern .NET project in Windows, on a Mac, or even when writing an iPhone app. We’ll also take a look at the impact on .NET Core and some advanced ASP.NET Core topics like middleware creation. Finally, we’ll conclude the session with an “Ask Me Anything” segment, so that you can get your questions answered about .NET by one of the program managers responsible for planning it.
Navýšili jsme kapacitu tím, že budeme přednášku streamovat do identické místnosti o patro níže. Nebojte, nepřijdete o možnost pokládat dotazy, jen nám je budete muset napsat a moderátor je přečte přednášejícímu.

Datum a místo konání:

27.1.2017 od 17:00 do 19:00
pobočka: Brno
přednášející: Jeffrey Fritz

Registrace na akci

94
ze 160
potvrzených registrací
0
na čekací listině
0
zamítnutých registrací

Ohodnoťte akci

Obsah přednášky (93 %)
Praktické ukázky (88 %)
Kvalita přednášky (97 %)
Přednáškové prostory (89 %)
Organizace akce (93 %)
celková úspěšnost akce: 92%
hlasovalo 36 lidí

Fotky z akce

© 2017 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt