Co je WUG?

WUG (Windows User Group) je občanské sdružení. Jeho posláním je fyzicky sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows, pořádat přednášky, odborné semináře, konference, vzdělávací akce a pravidelné meetingy (jednou měsíčně) pro své členy i širokou veřejnost.

VÍCE O WUG

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé

Unit testování v JavaScriptu

Brno, 2. 12. 2014

Byla to první akce, která proběhla v nových prostorách Masarykovy univerzity. Využili jsme výhody nové audiovisuální techniky a promítané téma bylo dobře vidět ze zadních řad. I přesto, že jsem si myslel, že není příliš o čem diskutovat, v druhé půli se rozběhla bohatá diskuze. Bavili jsme se o efektivitě Test-driven developmentu a přínosu vzhledem k velikosti týmu. Velice se mi líbilo, jak se Petr vyvaroval přílišné teorii a vše ukazoval na konkrétních příkladech. Dokážu si představit, že manager by si z této akce udělal věruhodný obrázek o tom, až jak překvapivě je snadné nasadit JavaScript testování nejen do vývojového prostředí, ale také do Continuous integration pomocí Team City. Pro ty co by se chtěli podívat na nabídky práce v SolarWinds nebo možnosti stáže pro studenty, neváhejte kontaktovat Petra.

Pokud si chcete projít zdrojové kódy ukázek, najdete je zde.

Jirka Pokorný

Začínáme s Azure a hybridním cloudem

Zlín, 24. 11. 2014

Vždycky je lepší něco vidět na vlastní oči, než jen o tom jen číst nebo slyšet. Tomáš Kantůrek z Microsoftu  zavítal do Zlína, aby nám ukázal Azure v praxi, a to od konceptu cloudu jako takového, až po propojení lokálních sítí se službami běžícími v Azure. Je jasné, že během tříhodinové přednášky to lze zvládnout spíš letecky, ale protože jsme dostali Azure Pass (30 denní trial) plus spoustu tipů a odkazů, byla přednáška přínosná jak pro úplné začátečníky, tak i mírně pokročilé. Hostitel IT Pro přednášek ve Zlíně, firma NWT se už pomalu připravuje na stěhování, tak věřím, že i návštěvníci prominuli změnu dispozic přednáškové místnosti.

Jarda Luhan - organizátor

Partneři

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2012 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt