Co je WUG?

WUG (Windows User Group) je občanské sdružení. Jeho posláním je fyzicky sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows, pořádat přednášky, odborné semináře, konference, vzdělávací akce a pravidelné meetingy (jednou měsíčně) pro své členy i širokou veřejnost.

VÍCE O WUG

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé

Visual Studio tipy a triky

Zlín, 22. 1. 2015

Každý programátor, který používá Visual Studio má své oblíbené zkratky a postupy, které používá při psaní kódu a ladění. Jirka Činčura nám ukázal, že se v těchto činnostech dá stále zlepšovat a být v psaní kódu ještě efektivnější za použití, ne vždy dobře známých zkratek a funckionalit ve Visual Studiu. Po zvládnutí všech zkratek, které byly zmíněny na přednášce se programátor při navigaci v kódu obejde prakticky bez myši.

Vít Špalek, organizátor 

Jak Active Directory nakládá s Vaším heslem

Brno, 20. 1. 2015

Nejprve bych chtěl poděkovat Michaelovi za velmi kvalitní přednášku, o čemž svědčí také výborné hodnocení v dotaznících po akci. Tato přednáška nese hned několik prvenství - poprvé jsme uspořádali akci v nové budově JIC, kde máme k dispozici větší prostory, než tomu bylo dříve v ulici U Vodárny. Poprvé jsme nahráli naši přednášku novým nahrávacím zařízením, které nahrává přímo obraz jdoucí na projektor, takže kamerou můžeme natáčet přednášejícího a nikoliv plátno, kde se stejně půlka informací ztratila někde cestou ke kameře. Následné zpracování záznamu je sice řádově komplikovanější, ale věříme, že tento nový formát oceníte :-)

Michael zpřístupnil svá dema z přednášky na jeho blogu, kde si je můžete stáhnout. Současně zde naleznete také zajímavé články o AD.

David Gešvindr
organizátor a správce záznamů

 

Partneři

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2015 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt