Co je WUG?

WUG (Windows User Group) je občanské sdružení. Jeho posláním je fyzicky sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows, pořádat přednášky, odborné semináře, konference, vzdělávací akce a pravidelné meetingy (jednou měsíčně) pro své členy i širokou veřejnost.

VÍCE O WUG

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Akce minulé

Deployment Windows 8.1 - II. část

Praha, 10. 4. 2014

Přednášející Ondřej Výšek opravdu splnil, co slíbil, takže obsahem byla pouze minule chybějící dema.
Drobný problém byl v tom, že předvést 26 dem zabere nějaký ten čas, takže přestože se jednalo jen o "část II" byl to zároveň jeden z nejdelších WUGu v historii. Přes tímto způsobenou vyšší náročnost se ale účastníci zase dozvěděli opravdu velmi mnoho.
Kromě záznamu se předvedené dema budou postupně včetně použitých commandline/powershell příkazů, komentářů a screenshotů objevovat na www.optimalizovane-it.cz

Tomáš Holan, organizátor

Mobilní zařízení a responzivní webdesign

Praha, 13. 3. 2014

Jedním ze zdrojů pro výběr tématu byl pro nás prosincový MS Fest. Tam nás zaujala přednáška Martina Michálka na téma responzivní webdesign a tak jsme se domluvili i na přednášce pro WUG, kde je na toto téma více prostoru (nakonec vyšla na celé 4 hodiny).

V úvodní části přednášející rozebral problémy mobilního světa a připravil nás i na další, které nás čekají v budoucnu. V druhé části pak následovalo vysvětlení principů tvorby responzivního webdesignu a dále řešení nejrůznějších problémů s ním spojených. Bylo znát, že přednášející má s RWD několikaleté a praktické zkušenosti. Já sám jsem responzivní web již také zkoušel dělat, ale i tak jsem si z přednášky odnesl spousty cenných informací.

Jan Holan, organizátor

Partneři

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2012 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt