Co je WUG?

WUG (Windows User Group) je občanské sdružení. Jeho posláním je fyzicky sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows, pořádat přednášky, odborné semináře, konference, vzdělávací akce a pravidelné meetingy (jednou měsíčně) pro své členy i širokou veřejnost.

VÍCE O WUG

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Akce minulé

Https už máte, tak ještě aby k něčemu bylo

Brno, 16. 6. 2015

Na Michalovy přednášky se chodím nejen dozvědět něco nového a praktického, ale také se dobře pobavit a tato přednáška splnila oboje na jedničku. Přednáška pojednávala o důležitosti použití HTTPS na vše a vždy, což bylo velmi názorně demonstrováno na živých ukázkách útoků na nezabezpečená spojení v izolované síti, kterou si přednášející vytvořil.

Druhá část přednášky pojednávala o konfiguraci operačního systému a cipher suites, kdy i vy sami si můžete ověřit pomocí SSL testu konfiguraci vašeho serveru. Závěr přednášky byl věnován použití HSTS.

Omlouváme se, ale z přednášky nebude zveřejněn záznam, avšak záznam obsahově velmi podobné přednášky, jen bez praktických ukázek útoků, naleznete zde

David Gešvindr, organizátor

Excel a Self Service nástroje pro Business Intelligence

Zlín, 4. 6. 2015

Téma bussiness inteligence se na našich přednáškách objevuje jen zřídka, a jsme rádi, že Jirka Neoral jednu takovou pro nás připravil. Pro někoho až překvapivě komplexní a propracované BI funkce v Excelu dávají spoustu možností pro zpracování a analýzu větších objemů dat z různých zdrojů. Samozřejmě žádný produkt se neobejde bez chyb a komplexnost verzí a jejich funkcionalit vnáší do těchto služeb trošku zmatek. Pokud si, ale uživatel najde tu vlastnost kterou potřebuje, tak dlouho nemusí šáhnout po serverovém řešení a vystačí si jen s Excelem.

Vít Špalek, organizátor 

Partneři

Poslední přidaná videa

Nejnovější fotky z akcí

© 2015 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt