Co je WUG?

WUG (Windows User Group) je občanské sdružení. Jeho posláním je fyzicky sdružovat počítačové profesionály se zájmem o platformu Microsoft Windows, pořádat přednášky, odborné semináře, konference, vzdělávací akce a pravidelné meetingy pro své členy i širokou veřejnost.

VÍCE O WUG

Důležité informace

Účast na přednáškách WUG je zcela zdarma. Na WUGu můžete přednášet i Vy, stačí se domluvit s organizátory pobočky.

VÍCE O WUG

Moje registrované akce

Pro zobrazení Vašich registrací na akce se prosím přihlašte.

Nejbližší konané akce

Akce minulé

UX Design aneb jak tvořit pro lidi

Zlín, 18. 10. 2016

Pavel na této přednášce představil UX. Co se vše skrývá pod touto zkratkou a kdo by s UX měl ve vývojovém procesu pracovat. Přednáška byla proložena mnoha příklady a bylo vysvětleno proč je to dobře či špatně. Pavel se dotknul i různých postupů, které k dobrému UX vedou. Přednáška vedla k zamyšlení nad tím, jak vyvíjíme vlastní aplikace a kde je potřeba změna.

Vít Špalek

organizátor

DotVVM

Brno, 10. 5. 2016

Tomáš Herceg na této přednášce představil na praktických ukázkách velmi zajímavý framework DotVVM na vývoj webových aplikací v .NETu, který z počátku vyvíjel pro své vnitrofiremní potřeby, ale nakonec jej zveřejnil jako open-source celé komunitě .NET vývojářů. Na tomto frameworku se mi libí, že je na první pohled znát, že jej vyvíjí někdo, kdo má bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací, což se promítá do toho, že časté palčivé problémy spojené s vývojem webů se dají v DotVVM řešit snadno, elegantně a efektivně. Navíc návrhový vzor MVVM patří mezi mé oblíbené a to, jak je použit na webu v DotVVM se mi velmi líbí.

David Gešvindr
​organizátor

Partneři

© 2016 WUG |  Úvod |  O nás |  Přednášející |  Záznamy |  Kontakt